BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömür Esila - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir aralık gününde minik bir yüreğe dokunacak olmanın heyecanıyla hastanemizin Onkoloji servisine giderken Ömür Esila adında dünyalar güzeli bir miniğimizle tanışacağımızı bilmiyorduk. 12 yaşında olan Esila'ya İmmün Yetmezlik (bağışıklık sisteminin etkili olamaması) tanısı konmuş. Miniğimizle beraber kum boyama yaparken hem ne kadar yetenekli olduğunu gördük hem de bol bol sohbet ettik. Resim çizmede çok yetenekli olduğunu ve büyüyünce ressam olmak istediğini öğrendik. Bize en sevdiğini rengin mavi olduğunu, en çok Fen Bilgisi dersinde eğlendiğini ve kendisini çok seven bir abisi olduğunu anlattı. En büyük hayalini sorduğumuzda hiç düşünmeden Güney Kore'ye gidip BTS grubunun konserine katılmak olduğunu söyledi. Ziyaretimizin sonunda prensesimize "Dile bizden ne dilersen." dedik. Yetenekli ve güzel kızımız Esila bizden Army Bomb istedi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutluluktan havalara uçurmak ister misiniz? :)

Bugün Esila'ya hediyesini ulaştırdık. Günlerdir bizi bekleyen miniğimiz hediyesini görünce çok sevindi. Onun bu denli mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: