BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nazmi - Erciyes Tıp Fakültesi

1 1

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Nefroloji servisine yeni bir miniğimizle keyifli vakit geçirmeye gittik ve on üç yaşındaki Nazmi ile tanıştık. Nazmi, Kronik Böbrek Yetmezliği (böbreklerin zamanla işlevini kaybetmesi) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Sıcak bir tanışmadan sonra sohbete koyulduk. Nazmi'ye büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda kendisinden "Henüz karar vermedim" cevabını aldık. Oyun oynamak istemeyen yakışıklımızla sohbet ederek vakit geçirdik. Sonrasında boyaması için boyama kitabı ve kum boyama bıraktık. Ziyaretimizin sonuna yaklaşırken Nazmi'ye gerçekleşmesini istediği bir dileğinin olup olmadığını sorduk. "Uzaktan kumandalı siyah bir helikopter" dilediğini öğrendik. Nazmi'nin dileğini gerçekleştirmek ve mutluluğuna mutluluk eklemek ister misiniz? :)


Nazmi'nin hediyesi elimize ulaşınca hemen ona ulaştırmak istedik fakat yakışıklımızın taburcu olduğunu öğrendik. Nazmi'nin bir an önce hediyesine kavuşabilmesi için bizler de hediyesini evine gönderdik. Nazmi hediyesini görünce çok mutlu olmuş. Bu sevincini bizim de görmemiz için bir fotoğraf gönderdiler. Bu mutlu tablo bizim de içimizi ısıttı. Nazmi'nin yüzündeki kocaman gülümsemesine katkıda bulunan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: