BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Taha - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Nefroloji servisinde yatan sevgili Muhammed Taha ile tanıştık. 11 yaşındaki dostumuz Juvenil Idiopatik Artrit (bir çeşit romatizmal hastalık) nedeniyle hastanemizde tedavi görmekte. Muhammed Taha büyümüş de küçülmüş tavırlarıyla, sakinliğiyle, efendiliğiyle bizi çok etkiledi. Onunla birlikte satranç ve Jenga oynadık. Özellikle satrançta zekasıyla bizi çok etkiledi Muhammed Taha. Oyunlar sırasında Muhammed Taha ile sohbete de devam ettik. İleride keskin nişancı olmak istediğini öğrendik. Film izlemeyi, oyun oynamayı çok sevdiğini anlattı bizlere. "Bizden dileğin nedir?" diye sorduğumuzda önce kararsız kaldı ama bir süre düşündükten sonra "Siyah bir kol saatim olmasını isterdim." dedi. Siz de bu zeki arkadaşımızın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Bugün hastanemize tahlilleri için gelen prensimize hediyesini teslim ettik. Hediyeyi gören Taha ve ailesi çok mutlu oldular. Hemen koluna saati takıp fotoğrafını çekmemizi istedi miniğimiz. Taha'nın gözlerindeki bu mutluluğa vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: