BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8622 - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sıcak bir sonbahar gününde oyunlarımızı, boyama kitaplarımızı yanımıza aldık ve Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde tatlı ve bir o kadar da akıllı olan miniğimiz ile tanıştık. Miniğimizle Tabu oynayarak başladık ve ardından Uno ile devam ettik. Miniğimiz tüm oyunlarda oldukça başarılıydı. Oyunlarımız esnasında da miniğimizle sohbet etmeyi ihmal etmedik. Bize büyüyünce polis olmak istediğini ve en sevdiği rengin turuncu olduğunu söyledi. Ziyaretimizin sonunda bizden dileği olup olmadığını sorduk. Biraz düşündükten sonra bize "Uzaktan Kumandalı Helikopter" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini karşılayıp onun gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesinin bize ulaştığını öğrenince çok sevindik ve hemen ailesiyle iletişime geçtik. Birkaç gün sonra geleceklerini söylediler. Geldiklerini öğrenir öğrenmez yanlarına gittik ve tatlı sohbetimizden sonra hediyemizi verdik. Hediyesini açınca çok mutlu oldu. Onun böyle neşelendiğini görmek bizleri de sevindirdi. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: