BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kıymet - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisinde ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısını alan adı gibi kendisi de bir o kadar kıymetli olan Kıymet ile tanıştık. 12 yaşında olan Kıymet bizi ailesinden biri gibi benimseyerek sohbet etti ve çok hoş zamanlar geçirdik birlikte. İleride hakime olmak istediğinden bahsetti. Sonrasında beraber boyama yaptık, kendisi gibi rengarenk bir resim ortaya çıkardık. Boyama sırasında sohbete devam ettik ve en sevdiği rengin pembe olduğunu öğrendik. Bu sırada dileğini de sorduk ve pembe renkli, büyüyünce de sürebileceği, 21 vites bir bisiklet istediğini öğrendik. Bir süre daha sohbet ettikten sonra yanından ayrıldık. Siz de  güzelimizin en çok istediği şeylerden biri olan bisiklet dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Hediyemizi teslim etmek için gittiğimizde Kıymet bizi heyecanlı bir şekilde bekliyordu. Hediyesini görünce "Beklediğimden bile güzel." diyerek çok beğendi. :) Dayanamayıp bir tur attı, mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Gönüllülerimize çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: