BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hedil - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Adölesan servisinde 11 yaşındaki tatlı kızımız Hedil ile tanıştık. Hedil hastanemizde Bronşiektazi (hava yollarının geri dönüşümsüz genişlemesi) tanısıyla tedavi görmekte. Ziyaretimizde getirdiğimiz oyunlardan hafıza oyunlarını çok sevdiğini söyledi. Gerçekten de oyun sırasında oldukça başarılıydı. Hedil ile bir yandan sohbet edip bir yandan oyun oynamaya devam ettik. Büyüyünce bizler gibi tıp okuyup doktor olmak istediğini, renklerden siyah ve beyazı çok sevdiğini ögrendik. Eğlenerek güzel vakit geçirdiğimiz dakikalarda paten sürmeyi çok sevdiğini ama pateni kırıldığı için bir süredir süremediğini söyledi. Sohbetimize devam ederken bizden bir dileğinin olup olmadığını sorunca bize paten sürmeyi çok özlediğini bu yüzden de paten istediğini söyledi. Siz de bu güzel kızımızın dileğini gerçekleştirip yüzünde tebessüm oluşturmak ister misiniz? :)

Bugün hastanemizden taburcu olan güzeller güzeli Hedil'in dileğini teslim ettik. Hedil'in hediyesini aldığındaki sevinci ve parlayan gözleri görülmeye değerdi. Prensesimiz, hayalini gerçekleştirip onu bu kadar sevindiren gönüllümüze çok teşekkür etti. Biz de Leyla'dan Sonra ailesi olarak Hedil'in dileğini gerçekleştiren ve mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: