BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emir - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Keyifli bir okul gününde oyunlarımızı, boyama etkinliklerimizi yanımıza aldık ve heyecanla hastanemizin Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde çok tatlı, akıllı ve bir o kadar da neşeli olan miniğimiz Emir ile tanıştık. Emir 10 yaşında ve hastanemizin Onkoloji servisinde tedavi görüyor. Oyunlarımıza Uno ile başladık ve Tabu ile devam ettik. Emir oyunlarda çok başarılıydı ve bizi yeteneği karşısında hayran bıraktı. Oyunlarımız esnasında çok keyifli sohbetler ettik. En sevdiği renk yeşilmiş ve büyüyünce futbolcu olmak istiyormuş. Ziyaretimizin sonuna doğru kendisine bizden bir dileği olup olmadığını sorduk. O da bir "Lego City" istediğini söyledi. Siz de Emir'in dileğini gerçekleştirip neşesine ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesinin bize ulaştığını öğrenince çok sevindik ve hemen ailesiyle iletişime geçtik. Hastanede olduklarını öğrenince heyecanla hediyemizi alıp yanına gittik. Kısa ve tatlı sohbetimizden sonra hediyemizi verdik. Hediyesini açınca çok mutlu oldu. Bize bu oyuncağı ne kadar çok istediğinden ve nasıl oynandığından bahsetti. Onun böyle neşelendiğini görmek bizleri de sevindirdi. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: