BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Dursun - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Adölesan servisimizde 11 yaşındaki dostumuz Dursun ile tanıştık. Dursun hastanemizde Tip 1 Diyabet (şeker hastalığı) tedavisi görüyor. Odasına girdiğimizde bizi çok sıcakkanlı karşıladı. Annesinden Jenga’da çok iyi olduğunu ve bu oyunu çok sevdiğini öğrenince Jenga oynamaya başladık. Dursun bu oyunda gerçekten çok başarılıydı ve oyun her seferinde tahta blokları bizim devirmemizle sonlandı. Sonrasında beraber Uno oynamaya karar verdik. Bu oyunda da zamanın  nasıl geçtiğini anlayamadık ve çok eğlendik. Sohbetlerimiz sırasında Dursun’un 7. sınıfa gittiğini ve büyüdüğünde oyun yazılımcısı olmak istediğini de öğrendik. Ona dileğini sorduğumuzda bizden bir Monopoly Junior istedi. Dursun’un bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Dursun'umuzu daha fazla bekletmemek adına hediyesini evine kargolamak istedik. Minik dostumuz hediyesini görünce çok mutlu olduğunu ve gönüllümüze çok teşekkür ettiğini söyledi. Dostumuzun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze biz de çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: