BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Can - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Nefroloji servisinde Can'ı ziyaret ettik. Kronik Böbrek Yetmezliği (böbreğin zaman içinde fonksiyonlarını kaybetmesi) tanısı ile hastanemizde yatmakta olan Can, odasına girip oyun oynamak istediğimizi söylediğimizde bizleri hevesle ve sımsıcak gülümsemesi ile karşıladı. 15 yaşında olan Can, içten konuşmaları ile bizleri oldukça etkiledi. Enerjisi yüksek ve oldukça eğlenceli bir arkadaşımızdı. Can ile oynadığımız Kızma Birader oldukça çekişmeli geçti ve çok eğlendik. Oyunumuz sırasında en sevdiği renklerin sarı ve lacivert olduğunu öğrendik. Anlayacağınız üzere arkadaşımız sıkı bir Fenerbahçe taraftarı. İlerde de Fenerbahçe'de futbolcu olmak istiyor. Oynadığımız oyunlar sırasında yaptığımız tatlı sohbette dileğini sorduğumuz Can, bizden Fenerbahçe'nin 2019 deplasman formasını istediğini söyledi. Siz de Can'ın bu dileğini gerçekleştirmek ve gülümsemesini paylaşmak ister misiniz? :)

Can'ın hediyesi elimize ulaştığında annesi ile iletişime geçtik. Bize hastanemize kontrol için geldiklerinde haber vereceğini söyledi. Biz de Can'ın gelmesini sabırsızlıkla beklemeye başladık. Karlı ve soğuk bir günün sabahında Can'ımızın annesinden haber geldi, biz de heyecanla hediyesini teslim etmek için hastanemize gittik. Can bizi sımsıcak gülümsemesi ve annesi ile beraber kapıda karşıladı. Biraz sohbet ettikten sonra sabırsızlanan yakışıklımıza hediyesini teslim ettik. :) Formayı gören Can havalara uçtu ve formayı hemen üzerine giydi. Bu sırada annesi çok duygulandı ve gönüllümüze çok teşekkür etti. Tam hayalindeki forma olduğunu söyleyen Can'a hayallerindeki hediyeyi ulaştırmamıza vesile olan değerli gönüllümüze biz de çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: