BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8343 - Ege Tıp Fakültesi

Ege Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

İzmir’in soğumaya başladığı günlerde içimizi ısıtabilme umuduyla çocuk hastanesinin yolunu almış giderken aklımda ziyaretimizde dilek alabilme ümidi vardı. Nefroloji servisine gittiğimizde beraber oyun oynayıp eğlendirebileceğimiz düşüncesiyle heyecanla bir odaya girdik. İşte orada güler yüzlü, nazik ve sessiz miniğimiz ile tanıştık. Miniğimizin 6 yaşında ve hastanemizde Hemolitik Üremik Sendrom tanısı (Bir çeşit böbrek hastalığı) ile tedavi görmekte. Beraber çok güzel oyunlar oynayıp harika vakit geçirdik. Tabii bu sırada yüzündeki tatlı tebessümü artırma isteğimizle miniğimizden bir dilek alabildik. En büyük isteğinin akülü arabaya binebilmek olduğunu söyledi. Vaktimiz dolup da miniğimizin yanından ayrılırken gülen gözleriyle bize el salladı ve içimizi ısıtan duygularla vedalaştık. Miniğimizin isteği "Akülü Araba" dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Miniğimizin hediyesi bize ulaştığı zaman hemen miniğimizin yanına doğru yola koyulduk ve miniğimizin hastaneden taburcu olduğunu öğrendik. Biz de hemen miniğimiz ile iletişime geçip dileğini evine gönderdik. Miniğimiz, hediyesi ile bize birbirinden güzel fotoğraflar gönderdi. 

Miniğimizin dileğinin gerçekleşmesini sağlayan gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: