BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İpek - Ege Tıp Fakültesi

Ege Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir İzmir gününde tanıştık İpek ile. 10 yaşında olan miniğimiz hastanemizin Romatoloji Servisinde yatıyor. Uzun sapsarı saçlarıyla prenseslere benziyor. Miniğimizin odasına ilk adımımızı attığımız anda anlamıştık ne kadar çok eğleneceğimizi. “Bil Bakalım Ben Kimim?” oyununu ilk defa oynamasına rağmen oldukça başarılıydı. Daha sonra Jenga oynamaya karar verdik. İpek tahtaları alırken uzun ince parmaklarını ustalıkla kullanıyordu. Oyun ilerledikçe heyecanı gözlerinden okunuyordu. Kule her devrildiğinde odayı kahkahalar dolduruyordu. Oyunlarımız sırasında bize hayvanları ve özellikle kedileri ne kadar çok sevdiğini ve yolda görünce sevmeden duramadığını anlattı. Vücudumuzu çok merak ettiği için ileride doktor olmak isteyen  prensesimiz İpek’e en sevdiği renk olan pembe hediye paketinden ne çıkmasını istediğini sorduğumuzda vücudumuzu tanıyalım maketi dileğini aldık. Siz de İpek’in dileğini gerçekleştirerek yanaklarına mutluluk çiçekleri kondurmak ister misiniz?

Hediyesine kavuşan miniğimizin yüzüne kocaman bir gülücük yerleşti. Hediyesi için çok sevindiğini iletip ve bize bu fotoğrafla beraber kucak dolusu sevgilerini yolladı. Gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: