BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ela - Ege Tıp Fakültesi

Ege Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Minik afacanlarla tanışmak için her zamanki gibi sabırsızlanıyorduk. En sevdikleri oyuncaklardan ve renklerden bahsederken gözlerinde oluşan pırıltı, içimizde tarif edilemez bir sevince dönüşüyordu. O gün de oyuncaklarımızı alarak Gastroloji servisinin yolunu tuttuk. 

Odaya ilk girişimizde bizi kocaman bir gülücük ve sevimli naralarıyla karşıladı Ela. Ela  4 yaşında, Epilepsi (Sinir hücrelerinde meydana gelen aktivite bozukluğu) hastası. Oyunları hiç aklımıza gelmeyen yaratıcı yöntemlerle oynuyor ve herkesi dahil etmek için yepyeni yollar buluyordu. Neşesi ve hayal gücüyle çok eğlenceli anlar yaşıyorduk.

Dünyalar tatlısı Ela bizden geldiğimizden beri dilinden düşürmediği "Bil Bakalım Kim?" oyununun onda da olmasını istediğini söyledi.

Ela'nın renkli ve sevinç dolu dünyasının bir parçası olabilmek bizim için harika bir deneyimdi. Siz de Ela'nın dileğini gerçek kılarak bu dünyanın bir parçası olmak ister misiniz?

Gönüllümüzün gerçekleştirdiği dilek bize ulaşınca hevesle Ela'nın annesi ile iletişime geçtik. Hastaneden  taburcu olduğunu öğrendiğimiz miniğimizin evine hediyesini kargoladık. 

Ela'nın annesinin bize gönderdiği video ile inanılmaz mutlu olduk. Ela'nın keyifle oyun oynadığını görmek harika bir deneyimdi.

Ela'nın dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: