BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Azra Eylül - Ege Tıp Fakültesi

1 1

Ege Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

İzmir’in çok da soğuk olmayan bir kış gününde tanıştık Azra ile. Azra hastanemizde Glikojen Depo Hastalığı (glikoz metabolizmasındaki enzim bozukluğu) için tedavi görmekte. Bizle tanışınca ve elimizdeki oyunları görünce çok sevindi 9 yaşındaki Azra. “Bil Bakalım Kim?” oyununu seçip oynamaya başladık. Azra oyunu ilk defa oynamasına rağmen çok çabuk kavradı ve ilk oyunda bile kazandı. Eğlenceli oyunun ardından Azra’nın doktor olmak istediğini öğrenince tıp öğrencileri olarak çok sevindik. Ziyaretimizin sonlarına yaklaşırken ona dileğini sorduk ve bize peluş bir tavşan oyuncağı olsa çok mutlu olacağını söyledi. Siz de minik Azra’mızın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Azra’mızın hastaneye geldiğini öğrenince hemen elimize ulaşan hediyeyi kapıp vermeye gittik. Hastane koridorlarında miniğimizi ararken çok heyecanlıydık. Azra elimizde kocaman paketle bizi görünce çok sevindi ve bize çok teşekkür etti. Biz de bu güzel hediyeyi Azra’mız için alan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: