BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sudenur - Düzce Tıp Fakültesi

1 1

Düzce Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün ziyaretimizde Pediatri servisindeki Sudenur ile tanıştık. 12 yaşındaki miniğimiz hastanemizde Diabetes Mellitus (şeker) hastalığı nedeni ile bulunmakta. Sıcak kanlılığı ve samimi tavırları odaya girdiğimizde ve oyuna geçme sürecinde bize çok yardımcı oldu. Güler yüzlülüğü, hiperaktifliği ve oyunlardan sıkıldığında bunu direkt belli etmesi ziyaretimiz süresince bizlerin yüzünü güldüren özelliklerindendi. Tabu ve Jenga oynarken mutlu ve heyecanlı halleri, Solo Test çözme kısmında oldukça kaybolmuş ve sıkıldığını bizleri mutlu edecek şekilde belirtmeyi başarmıştı. Sorduğumuz sorulara verdiği aklı başında cevaplar bizleri mutlu bir şaşkınlığa itti. Kendisine sorduğumuz gelecekte ne olmak istersin sorusuna ise beyaz önlüğü takmak istediğini belirterek “beyin cerrahı” yanıtı verdi. Ziyaretimizin herkes açısından en heyecanlı kısmına geldiğimizde, dileğini sorduğumuzda, bizden önce biraz zaman istedi, düşünmesini tamamladığında ise dileğinin “Monopoly Milyoner” olduğunu söyledi. Tatlı miniğimizin mutluluğuna ve yüzündeki güzel gülücüklere vesile olmak ister misiniz?

Hediyesini teslim etmek için sözleştiğimiz tarih geldiğinde tatlı miniğimizin sabırsızlığını sonlandırıyor ve onun yüzündeki mutluluğu görebiliyoruz. Miniğimizin mutluluğuna ve oyunu oynarkenki eğlencesine katkıda bulunan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: