BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Berat Efe - Düzce Tıp Fakültesi

1 1

Düzce Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Çocuğumuz Berat Efe 11 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısı ile hastanemizde kalıyordu. Odasına ilk girdikten kısa bir süre sonra birbirimize alıştık ve birlikte çok eğlenceli vakit geçirdik. Odasında kalan diğer arkadaşları ve annesi ile birlikte Tabu, Jenga gibi oyunlar oynadık, çizim yaptık, sohbet ettik. Sohbet ederken dünyalar tatlısı Berat Efe bize eskiden polis veya asker olmak istediğini fakat şimdi kararsız olduğunu  söyledi.  Futbolla pek ilgilenmeyen Berat Efe lego gibi kendisinin bir şeyler üretebileceği oyuncaklara çok ilgili. Hatta Jenga'da da çok başarılı ve dikkatliydi. Bu doğrultuda dileğini sorduğumuzda ise "Manyetik Mıknatıslı Yapım Oyuncağı (440 parça)" istediğini öğrenince çok şaşırmadık. Sevimli dostumuzun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz ?

Sevimli arkadaşımız Berat Efe'ye hediyesinin geldiğini haber verdiğimizde çok sevinmiş ve heyecanlanmış. Sonra da kısa sürede hastaneye geldi. Biz de hediyesini alıp sevinçle yanına gittik. Berat Efe oyuncağını görünce çok sevindi, tam istediği gibi olduğunu söyledi. Onu mutlu eden, gülümsemesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: