BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 7477 - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemiz hematoloji bölümünde misafir ettiğimiz 12 yaşında bir miniğimizi ziyarete gittik. Kendisini geçen ayın başında teşhisi konulan Akut Lenfoblastik Lösemi (bir çeşit kan kanseri) sebebiyle misafir ediyoruz. Odasına gittiğimizde annesiyle sohbet eden miniğimiz bizi görünce çok mutlu oldu. Ona getirdiğimiz boyama kitabını heyecanla açıp boyamaya başlayan miniğimiz boyama kitabını çok beğendi ve boyarken de oldukça eğlendi. Bizimle sohbet ederken öğrendiğimize göre miniğimizin en sevdiği renk ise pembeymiş. Miniğimize dileğini sorduğumuzda bizden bir prenses kostümü istediğini söyleyen bu dünyalar tatlısı miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün miniğimize hediyesini teslim ettik. Hediyesini çok sevdi ve çok mutlu oldu. Prenses kostümünü kendisine çok yakıştırdık. Minik prensesimizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: