BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 7243 - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hastanedeki uzun bekleyişinin sadece bir buçuk saatine eşlik ettiğimiz koca kalpli bir miniğimiz ile birlikteydik bugün. 9 yaşındaki miniğimize pons gliom ( bir çeşit tümör) tanısı konulmuş. Odasına girdiğimizde gün içerisinde çok fazla doktor gördüğünü belli edercesine görmezden geldi bizi. Fakat sonradan bizimle evinin adresi dahil birçok şeyini paylaştı. Hatta steril bir şekilde kullandığı jengayla bile oynadık birlikte. En sevdiği renk elbette tüm renklerdi. Büyüyünce ne olacağına henüz karar verememiş miniğimiz babası gibi olmak istediğini belirtti. Bu güzel geçen günün ardından miniğimize dileğini sorduğumuzda Cingöz Nine olduğunu söyledi. Bu güzel ve zeki miniğimizin bu hayalini gerçekleştirmek ve yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Odaya ilk girdiğimiz anda miniğimizin gözü hediyesine takılıyor ve bize  heyecanlandığını belli ediyor.Bir yandan hevesli hevesli oyunu anlatırken bir yandan kutuyu açıyor sonra oynamaya başlıyor hemen.Bizi ve miniğimizi böyle sevindiren gönüllümüze sonsuz teşekkür ediyoruz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: