BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 7088 - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün geleceğin en iddialı doktorlarından biriyle tanıştık. 17 yaşındaki genç arkadaşımıza akut lenfoblastik lösemi (ALL) ( bir çeşit kan ve kemik iliği kanseri ) tanısı konulmuş. Odaya ilk girdiğimizde tavırları çok çekingen olan dostumuz, bizi beyaz önlükle görünce heyecanını ve merakını saklayamadı. Bize tıp fakültesiyle ilgili sorular sormaya başladı. Vaktin nasıl geçtiğini anlayamadan uzun bi süre tıp eğitimi ve tıp hakkında konuştuk. Annesinden öğrendiğimiz kadarıyla genç arkadaşımız uzun zamandır doktor olmak istiyormuş ve derslerinde de çok başarılıymış. Tıp alanında gerçekten de çok ilgili olan dostumuza dileğini sorduğumuzda, anatomi atlası cevabını aldık. Siz de anatomi atlası alarak genç arkadaşımızın ilk heyecanına ve sevincine ortak olmak ister misiniz ?

Bugün genç arkadaşımızın Sobotta'sını teslim ettik.Bu konudaki heycanını daha kitapları eline alır almaz hissettik.Bir gün beraber de inceleyelim diye anlaştık.Bize ve arkadaşımıza bu duyguyu hissettiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.Arkadaşımızın da iyi günlerde kullanması dileklerimizle :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: