BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 7026 - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün afacan mı afacan bir miniğimizle tanıştık. 9 yaşındaki tatlı miniğimize blastik plazmositoid dendritik hücrelerin neoplazı (bir çeşit lösemi) tanısı konulmuş. Kendisiyle sohbet ettiğimizde futbol oynamayı çok sevdiğini ve Beşiktaş takımını tuttuğunu öğrendik. Ayrıca miniğimiz okula gitmeyi ve arkadaşlarıyla oynamayı çok sevdiğini söyledi. Çizgi film izlemeyi de bir hayli seven miniğimiz özellikle Rafadan Tayfa ve Kral Şakir’i takip ettiğini belirtti. Ondan dileğini istediğimizde ise bize oyuncak araba cevabını verdi. Siz de bir oyuncak arabayla miniğimizi sevindirmek ister misiniiz?

Bugün afacan miniğimizi hediyesiyle beraber ziyaret etmeye gidiyoruz. Hediyesini seven miniğimiz hemen arabasıyla oynamaya başlıyor. Bizi ve miniğimizi böyle sevindiren gönüllümüze sonsuz teşekkür ediyoruz. Miniğimizin iyi günlerde kullanması dileklerimizle :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: