BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 6965 - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 10 yaşında dünyalar tatlısı bir miniğimizi ziyarete gittik. Kendisini Ewing sarkom (bir çeşit kemik kanseri) sebebiyle hastanemizde misafir ediyoruz. Yanına gittiğimizde bir video izlemekte olan miniğimiz ilk başlarda biraz çekinse de sohbet ettikçe daha da açıldı. Bize Enes Batur'un videolarını izlemeyi çok sevdiğini hatta kendisinin de video çekmekten oldukça zevk aldığını anlattı. Bunları anlatırken de oldukça zevk alan miniğimize başka ne tür videolar izlemekten hoşlandığını sorduğumuzda ise bize arabaları çok sevdiğini ve araba videoları izlediğinden de büyük bir zevkle bahsetti. Ayrıca sohbetimiz esnasında dünyalar tatlısı miniğimiz büyüyünce futbolcu olmak istediğini ve Galatasaray'ı tuttuğunu da öğreniyoruz.Bu sebeple de en sevdiği rengin Galatasaray'ın renklerinden biri olan sarı rengi olduğunu da öğrenmiş oluyoruz.Miniğimizin bizden dileği ise tuttuğu futbol takımı olan Galatasaray'ın renkleri olan sarı ve kırmızı renklerini bulunduran bir RC araba oldu. Bu dünyalar tatlısı miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?


 

Hediye elimize ulaşır ulaşmaz miniğimizin yanına gittik. O da büyük bir heyecanla bizi bekliyormuş. Hediyeyi görünce aşırı mutlu oldu. Arabaları çok seven miniğimiz çok teşekkür etti ve hemen arabayı incelemeye başladı. Biz de dünyalar tatlısı miniğimizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: