BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 6897 - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

1 1

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin enfeksiyon servisinde yatan tatlı miniğimizle tanıştık. Kendisine kistik fibrozis (salgı bezlerini etkileyen kalıtsal bir hastalık) teşhisi konmuş. Odasına girer girmez gülen yüzü ile bizi karşıladı. Onunla oynamak istediğimizi söyleyince çok sevindi. Pembe- mor renkten çok hoşlandığını ve küçük kedileri de çok sevdiğini söyledi. Başlarda çok sesini duymasakta jenga oynamaya dalınca kahkahalarını keyifle dinledik. Hepimizi jengada tek tek yenen miniğimiz, ona götürdüğümüz okuma kitabını da çok beğendi. O anda onun okumayı, öğrenmeyi çok sevdiğini anladık. Bizden dileği de 8.Sınıf tüm dersler seti oldu. İlerde sınıf öğretmeni olmak isteyen miniğimizin hayalini gerçekleştirmek ister misiniz?

Miniğimizin hediyesinin geldiğini duyunca hemen ailesine haber verdik. Ara yıl tatili öncesinde kitaplarına kavuşması için hemen kargoya verdik. Bugün hediyesi eline ulaşan miniğimizin mutluluğu sadece fotoğrafı ile bile bize geçti. Kitaplarını çok beğenen miniğimize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: