BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Cemre - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yılın ilk ziyaretini yapmak için güneşli güzel bir perşembe günü Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Bugünkü ziyaretimizde 6 yaşındaki Cemre ile tanıştık. Cemre Rabdomyosarkom (Bir tür yumuşak doku tümörü) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Yanına gittiğimizde bizi büyük bir sevinçle karşıladı. Oyun oynamak için sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Oyunumuza miniğimizin isteğiyle oyun hamuru ile başladık. Onunla birlikte oyun hamurlarından yıldız, aslan gibi desenler yaptık. Daha sonra birlikte Jenga oynadık, oyunu yaptığı hamleler ile miniğimiz kazandı. En son da rengarenk boyamalar yaptık. Oyunlarımız bittikten sonra Cemre'ye dileğini sorduk. O da büyük bi heyecanla "Yapboz" istediğini söyledi bize. Siz de minik Cemre'nin dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Hediyemiz bize ulaşır ulaşmaz miniğimizin annesiyle iletişime geçtik. Salı sabah hastaneye geleceklerini söylediler, biz de heyecanla o sabahı bekledik. Yağmurlu bir salı sabahı hediyemizi ve önlüklerimizi kaptığımız gibi hastanenin yolunu tuttuk. Hastanenin önünde bizden daha heyecanlı olan miniğimiz karşıladı bizi. Hediyemizi verdik hemen açtı ve çok beğendi. Mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Bizim ve miniğimizin böylesine mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: