BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Barış Deniz - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hastanedeki uzun bekleyişinin sadece bir buçuk saatine eşlik ettiğimiz koca kalpli bir miniğimiz ile birlikteydik bugün. 5 yaşındaki miniğimize T Hücreli ALL ( bir çeşit lösemi) tanısı konulmuş. Odasına girdiğimizde gün içerisinde çok fazla doktor gördüğünü belli edercesine görmezden geldi bizi. Fakat sonradan bizimle evinin adresi dahil birçok şeyini paylaştı. Hatta steril bir şekilde kullandığı lego oyuncaklarıyla bile oynadık birlikte. Matematiği çok seven miniğimizin harika bir sayısal yeteneği vardı. Bizi şaşırtan bir özelliği ise sayıları ayna görüntüsü alır gibi ters yazmasıydı. En sevdiği renk elbette tüm renklerdi. Büyüyünce ne olacağına henüz karar verememiş miniğimiz babası gibi olmak istediğini belirtti. Babasının bilgisayarları tamir ettiğini söyledi. Bu güzel geçen günün ardından miniğimize dileğini sorduğumuzda Fenerium'da satılan Angry Birds baskılı eşofman takımı olduğunu söyledi. Bu güzel ve zeki miniğimizin hayalini gerçekleştirmek ve onu mutlu eden kişi olmak ister misiniz?

Bugün çok istediği Angry Birds'lu pijamayı teslim etmek için miniğimizle buluşuyoruz. Bizi görünce yavaşça doğrularak hafifçe tebessüm ediyor. Hediye paketine görünce sevinçten kıpır kıpır oluyor. Miniğimiz hediyesini büyük bir mutlulukla açıyor. Hediyesini kucağında tutarken gözlerinin içi gülen miniğimizin bu mutluluğuna katkıda bulunduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: