BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf - Cumhuriyet Tıp Fakültesi

Cumhuriyet Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Kasım ayının sonlarına doğru geldiğimiz,  hazan mevsimini iliklerimize kadar hissettiren kapalı ve yağışlı bir günde ruhumuzu açmak için koşarak girdik pediatri servisimize. 6 yaşındaki miniğimiz Yusuf sıcak tebessümleriyle karşıladı bizi. Yusuf hastanemizde Astım ( hava yolu darlığı ataklarıyla seyreden bir akciğer hastalığı) tanısıyla tedavi görmekte. Küçük dostumuzla beraber boyama kitapları ve oyun hamurlarıyla çok güzel bir vakit geçirdik. Onun da eğlendiği gözlerinden belli oluyordu. Hatta elimizdeki bütün oyunları oynadıktan sonra "dahası yok mu?" bile dedi. Büyüyünce polis olmayı isteyen miniğimize bir dileğin olsa ne olurdu diye sorduğumuzda "kırmızı uzaktan kumandalı bir araba" cevabını aldık. Siz de Yusuf'un yüzünde içlerimizi ısıtacak bir gülümsemeye vesile olmak istemez misiniz?

Bugün Yusuf'un hediyesini teslim ettik. Hastaneden taburcu olduğu için onunla bir kafede buluşmayı tercih ettik. Yoldayken Yusuf'un duyacağı mutluluğu tahmin ediyorduk ve biz de çok heyecanlanmıştık. Onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: