BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammet Ali - Çukurova Tıp Fakültesi

Çukurova Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havaların serin ama bir o kadar da tatlı olduğu bir Adana sabahı oyunlarla doldurduğumuz çantamızı alıp Genel Pediatri servisine doğru yola çıktık. Ziyaretimizde hoş sohbetiyle ve güler yüzüyle bizi Muhammet karşıladı. Muhammet 14 yaşında ve Ewing Sarkomu (Bir çeşit kemik tümörü) tanısıyla tedavi görmekte. İlk önce tatlı sohbetler eşliğinde Jenga oyunu oynadık ve Muhammet bizi yenerek başarısını gösterdi. Galatasaraylı olduğunu öğrendiğimiz miniğimiz en çok İcardi'yi sevdiğini söyledi. Daha sonrasında Uno oyununu oynadık ve Muhammet oyunu çok çabuk bir şekilde kavradı ve bizi birçok kez yendi. Ziyaretimizin sonlarına doğru gelirken Muhammet'e bir dilek hakkı olsaydı bizden ne isteyeceğini sorduk. Biraz düşündükten sonra dileğinin "Drone" olduğunu söyledi. 


Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? 

Miniğimiz Muhammet'in hediyesinin bize ulaştığı haberini aldığımızda heyecanla ailesine haber verdik. Serin bir Adana sabahında ise hediyesini teslim etmek üzere hastanemize doğru yola çıktık. Hediyesini aldığında Muhammet'in yaşadığı mutluluk, gözlerinin ışıltısı gerçekten de görülmeye değerdi. Bizlere teşekkür etti, hediyesini çok beğendiğini de belirtmeyi unutmadı. Muhammet'in mutluluğuna vesile olan gönüllümüze biz de en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: