BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hazal - Çukurova Tıp Fakültesi

Çukurova Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşin adeta bize gülümsediği bir günde heyecanla hastanemize doğru yola çıktık. Orada miniğimiz Hazal ile tanıştık. 8 yaşındaki miniğimiz Lösemi (Kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Birlikteyken oldukça eğlenceli vakit geçirdiğimiz miniğimizle boyama yaptık. Oyun hamurundan renkli süslemelerle çok lezzetli kurabiyeler yaptık. Boyama konusunda oldukça başarılı olan miniğimizle gülüşü gibi rengarenk boyamalar yaptık. Bu sırada yaptığımız kurabiyeleri paylaştık ve afiyetle yedik. Ziyaretimizin sonuna gelirken miniğimize bir dilek hakkı olsa ne olurdu diye sorduğumuzda “Oyuncak Bez Bebek” cevabını verdi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ve onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Güzel mi güzel bir Adana gününde miniğimiz Hazal'ın dileğinin bize ulaştığını öğrenir öğrenmez heyecanla aileyle iletişime geçtik. Yakın zamanda hastaneye uğrayacaklarını öğrendik. Buluşmak için gün sayarken nihayet vakit geldi ve hastanede buluştuk. Dileğini teslim ettik ve dileğini görünce Hazal çok mutlu oldu. Hazal'ın mutluluğuna vesile ve ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: