BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Göksu - Çukurova Tıp Fakültesi

Çukurova Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yağmurlu ve soğuk bir şubat gününde miniklerimizle vakit geçirmek için elimizde çeşit çeşit oyuncaklarla hastanemizin Pediatri servisine doğru yola koyulduk. Ziyaretimiz sırasında çok akıllı ve güler yüzlü olan Göksu’yla tanıştık. Göksu 12 yaşında ve hastanemizde Orak Hücreli Anemi (Alyuvarların şeklinin bozulması) tanısıyla  tedavi görmekte. Miniğimizin seçtiği Jenga oyununu keyifle oynadık, kardeşiyle de bu oyunu oynayan miniğimiz bizi başarılı performansıyla şaşırttı ve  birlikte çok güzel vakit geçirdik. Sohbet sırasında resim yeteneğinden ve ileride ressam olmak istediğinden bahsetti. Ziyaretimizin sonuna doğru miniğimizin dileğini sorduk, biraz düşündükten sonra “Gökkuşağı Saçlı Barbie Bebeği” cevabını verdi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin dileği elimize ulaştığında sevinçle hemen miniğimizin ailesiyle iletişime geçtik. Yakın zamanda tekrar hastanede olacaklarını öğrendiğimizde heyacanla buluşacağımız günü bekledik. Hastaneye geldiklerinde hemen dileği de alıp hastanenin yolunu tuttuk. Prensesimiz dileğini gördüğünde çok mutlu oldu ve bebeğini çok sevdi. Miniğimizin gülümsemesine ve bizim mutluluğumuza ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: