BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ersin - Çukurova Tıp Fakültesi

Çukurova Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:


Havaların pek de soğuk olmadığı güzel mi güzel bir Adana sabahında bir dolu oyun olan çantamızı aldık ve Genel Pediatri servisimize doğru yola çıktık. Ziyaretimizde akıllı olduğu gözlerinden bile belli olan Ersin bizi karşıladı. Ersin, 17 yaşında ve Lenfoma (Lenf sistemi tümörü) tanısıyla tedavi görmekte. Öncelikle Ersin'le tanıştık ve güzel bir sohbet eşliğinde Jenga oyunu oynadık. Ersin mantığını en başarılı şekilde kullanıp bizi yendi. Galatasaraylı olduğunu öğrendiğimiz miniğimizin en çok sevdiği futbolcunun Kerem Aktürkoğlu olduğunu öğrendik. Güzel sohbetler eşliğinde Ersin'in bir de en sevdiği dersin Beden Eğitimi olduğunu öğrendik. Ziyaretimizin sonlarına yaklaşırken Ersin'e bir dilek hakkı olsaydı bizden ne isteyeceğini sorduğumuzda bize "Drone" istediğini söyledi. 


Siz de Ersin'in dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? 

Güneşin tüm sıcaklığıyla bizi ısıttığı bir Adana gününde Ersin’in dileğinin bize ulaştığını öğrendik. Hemen miniğimizin ailesiyle iletişime geçtik ve hastaneye yakın zamanda uğrayacaklarını öğrendik. Hastanede buluşma gününü büyük bir heyecanla bekledik. O gün geldiğinde Ersin’i gördüğümüze çok mutlu olduk. Ersin de bizleri ve dileğini görünce çok mutlu oldu. Miniğimizin gülümsemesine vesile olan ve mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: