BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Miran - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havanın pırıl pırıl olduğu güzel bir mayıs günü elimizde oyunlarımızla Pediatri servisine doğru yola çıktık. Orada Ataksi Telenjektazi (Sinir ve bağışıklık sisteminin beraber tutulduğu hastalık) sebebiyle hastanemizde yatan 5 yaşındaki Miran ile tanıştık. Bizi görünce çok mutlu oldu. Miran’a ne ile oynamak istediğini sorduğumuzda yanımızda getirdiğimiz oyun hamurlarını gösterdi. Birlikte hamurdan rengarenk dinozorlar yaptık. En sevdiği rengin mavi olduğunu öğrendik. Sonrasında Yapboz yapmak istedi. Yapboz yaparken ona büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda hiç tereddüt etmeden pilot dedi. Okula gitmek için heyecanlı olduğunu şimdiden çantasını hazırladığını da öğrendik. 

Gitme vaktimiz geldiğinde ona bir hediye verecek olsak ne isterdi diye sorduk. Miran da bize “Kocaman Mavi Bir Araba” istediğini söyledi. Siz de Miran’ın bu dileğini gerçekleştirip onu istediği oyuncağa kavuşturarak mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: