BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8254 - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir kış gününde içimizi çocuklarımızın gülüşüyle ısıtmak için Çocuk Cerrahi servisinin yolunu tuttuk. Bizi 11 yaşındaki dünya tatlısı miniğimiz karşıladı. Miniğimizin odasına girdiğimizde çıkarken yüzümüzün güleceğini anlamıştık. Oynadığımız oyunlarda nefes bile aldırmamasıyla bize ne kadar zeki olduğunu gösterdi. Kartal Göz oyununu oynarken kıvrak zekası ve hızlı refleksleriyle bize göz açtırmadı. Bir süre sonra resim çizmeye karar verdik. Resim çizerken miniğimizin ileride pilot olmak istediğini öğrendik. Pilot olma isteğini ona çizdiğimiz uçak ile pekiştirdi. Ziyaretimizin sonlarına doğru bize çizgi roman okumaktan ve çizgi film izlemekten hoşlandığını söyledi. Ayrıca Marvel serisinin büyük bir takipçisiymiş. Ayrılma vaktimiz geldiğinde miniğimize "Önümüzdeki yılbaşı için bir dileğin olsa bu ne olurdu?" sorusunu yönelttik. Miniğimiz cevap olarak "One Punch Man Manga Serisi" istediğini söyledi. 


Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Şubatın ilk günü penceremizden kar yağışını seyrederken içimizi ısıtacak haber miniğimizden geldi. Her ne kadar yüz yüze gelemesek de aldığımız mesaj miniğimizin sevincine ortak olmamızı sağladı. Dizisini severek izlediği One Punch Man Manga Serisi’nin kitaplarını da okuyabileceği için miniğimiz çok mutlu ve heyecanlı olduğunu yazmış, hepimize selam yollamıştı. Miniğimizin mutluluğuna katkı sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: