BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 7981 - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşin Cerrahpaşa’yı ısıttığı güzel bir günde küçük dostlarımızı tanıma heyecanıyla oyuncaklarımızı kapıp Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Kıpır kıpır, yerinde duramayan bir miniğimiz ile tanıştık. Tatlı dostumuz 8 yaşında ve Sitrülinemi (Bir çeşit karaciğer enzim bozukluğu) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte. Odaya girdiğimiz andan itibaren Kartal Göz oyununu gözüne kestiren miniğimiz ile bu oyunu oynamaya başladık. Kartındaki resmi en hızlı o buluyor, hemen zile basıyordu. Kazanıyor olmanın neşesi kahkahalarına yansıyordu. Oyunumuzu oynarken en sevdiği rengin kırmızı olduğunu ve büyüyünce mucit olup ışınlanmayı icat etmek istediğini öğrendik. Bu konuda ona güveniyoruz ve icadını dört gözle bekliyoruz. Ziyaretimizin sonuna gelirken ona dileğini sorduğumuzda oyunumuzu ne kadar çok sevdiğini belirtip "Kartal Göz" kutu oyununu istediğini söyledi. Sizler de bu tatlı miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun güzel yüzündeki gülümsemenin bir parçası olmak ister misiniz?

Birlikte Kartal Göz oynarken dikkatine ve neşeli kahkahalarına hayran kaldığımız minik oyun arkadaşımız oyunumuzu çok beğenince bizden dileği de bu kutu oyunu olmuştu. Hediyesi elimize ulaştığında hemen kargoladık ve heyecanla dostumuzdan gelecek haberi bekledik. Ona ulaştığı haberi bizi çok mutlu etti. Dileriz bu oyunu oynarken aynı bizimle olduğu gibi hep çok eğlenir. Bu mutluluğa ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: