BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 7616 - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hasretle beklediğimiz güneşli günlerin İstanbul’a geldiği bir günde biz de oyuncaklarımızla Hematoloji servisinin yoluna koyulduk. Serviste 3 yaşında tatlı miniğimizle tanıştık, öğrendik ki o da sabahtan beri çok sıkılıyormuş. Hemen oyun oynamak için yanına gittik. Elimizdeki oyuncaklardan pembe yapbozu görünce çok heyecanlandı. En sevdiği renk pembeymiş, etrafındaki her şeyin pembe olmasından anlamalıydık. :)  Daha sonra oynamak için oyun hamurlarını açtık ve tabi ki pembe hamuru seçti içlerinden. :) Hamurlarla birlikte makarna, kurabiye ve nice yemekler yaptık. Yatağının hemen yanındaki camda duran minik pembe evi dikkatimizi çekti. Sorduğumuzda onun evi olduğunu ve kendini onun içinde yaşarken, mutfakta oynarken hayal ettiğini öğrendik. Beraber güzel oyunlar oynadıktan, keyifli zaman geçirdikten sonra miniğimizin dileğinin “Oyuncak mutfak seti” olduğunu öğrendik ve kendi boyutlarında oyuncak bir mutfakla oynamaktan çok mutlu olacağını söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip gözlerindeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Bugün miniğimizin hediyesinin bize ulaştığını duyunca hemen yanına gitmek için uygun zamanı kolladık. Tedavisi için hastaneye geldiği bir günde bizde hediyesini vermek için yanındaydık. Kafamızda balonlarla hediyesini verirken miniğimizin heyecanı ve sevinci görülmeye değerdi. Miniğimize bu sevinci yaşatıp yüzündeki gülümsemenin sebebi olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: