BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İbrahim Mirza - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sosis balondan yaptığımız renkli renkli köpeklerle Pediatri servisine girdiğimizde odasında annesiyle sohbet eden Mirza bizi karşıladı. Oldukça eğlenceli ve enerjimizi  yükselten bir çocuk. 8 yaşında ve MSUD (Bir metabolizma hastalığı) olan Mirza ile türlü türlü oyunlar oynadık ve her birinde bizi yenmeyi başardı. Jengada  olduğu kadar Kartal Göz oyununda da hızını ve taktiksel becerilerini konuşturdu. Kartal Göz oyununu çok sevdiğini söyleyen Mirza, ablasını da bu oyunda yenmekten memnun olacağını söyledi.  Bakalım bizi kolayca alt eden Mirza ablasını da bu kadar kolay yenebilecek mi? Doğum günü yaklaşınca ailesinden Kartal Göz oyununu almasını isteyeceğini söyledi. Siz de Mirza’nın dileğini gerçekleştirerek yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz?

Güneşli bir bahar gününde hediyesi elimize ulaşan Mirza ile buluştuk. Onu aradan geçen kısa zamandan sonra görmek bize çok iyi geldi. Muhabbet ettik, Kartal Göz oyunundaki başarılarını hatırlattık. Bunun üzerine Kartal Göz Oyunu’nu görünce çok sevindi. Evde de herkesi yeneceğini, onlara çekişmeli bir yarış yaşatacağını söyledi. Mirza’yı ve bizleri mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: