BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eymen Poyraz - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir Eylül gününde heyecanla Pediatri servisinin yolunu tuttuk ve Poyraz Eymen’le tanıştık. Miniğimiz daha çok Eymen ismini kullanmayı sevdiğini belirtti. Eymen 8 yaşında ve Eozinofilik Özofajit (Alerjik reaksiyonlar sonucu yemek borusu iltihabı) tanısı ile tedavi görmekte. Eymen’le Buz Kırma ve Jenga oynadık. Jenga’da çok iyi bir oyuncu. Oyunu Eymen kazandı. Oyun oynarken bize top oynadığından ve Fenerbahçeli olduğundan bahsetti. Miniğimizin futbola büyük bir ilgisi var, birçok futbolcu hakkında sohbet ettik. Eymen’e dileğini sorduğumuzda bize “Fenerbahçe Forması” istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Güzel bir sonbahar günü Poyraz Eymen'in hediyesi elimize ulaşınca en az Poyraz Eymen kadar sevindik ve hemen ailesiyle iletişime geçtik. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı miniğimizin taburcu olduğunu öğrenince hediyesini evine kargoladık. Hediyesinden habersiz olan miniğimizin formayı görünce çok heyecanlandığını ve hediyesini beğendiğini öğrendik. Miniğimizin gülümsemesine katkıda bulunan gönüllümüze teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: