BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eslem - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Etrafta kuşların ötüştüğü, güneşli bir perşembe gününde miniklerimizle oynamak için hastanemizin yolunu tuttuk. Serviste yatan tatlı mı tatlı Eslem'i gördük, elimizdeki oyuncakları görünceki heyecanı her halinden belli oluyordu. Eslem 11 yaşında. Wegener Vasküliti (Bir çeşit damar inflamasyonu) sebebiyle tedavi görmekte. Eslem'e Kartal Göz oyununu oynamayı teklif ettik ve yüzünde bir tebessümle kabul etti. Bu tebessümün nedenini oyunun sonunda daha iyi anlayacaktık:) 

Eslem gerçekten de oyunun isminin hakkını veren dikkat ve beceri yeteneğine sahipti. Bir yandan oyun oynarken bir yandan beraber sohbet ettik. Eslem ileride hangi mesleği yapmak istediğine henüz karar vermemiş. En sevdiği renk açık mavi tonlarıymış. Okulda en sevdiği ders matematik, tuttuğu takım ise Fenerbahçe’ymiş. Konuşmasıyla zekasına, oyundaki başarısıyla da dikkat yeteneğine hayran olduk. Birbirimizi biraz olsun tanıdığımız bu güzel  oyunumuzun ardından miniğimize dileğini sorduk. Eslem'in hayalindeki hediye "Uçan Bumerang Topu" imiş. 

Siz de bu tatlı ve zeki miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzüne bir tebessüm kondurmak ister misiniz? 

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: