BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eren - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

1 1

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yılın sonlarına doğru gelirken oyuncaklarımızı kaptık ve hemen Genel Pediatri servisinin yolunun tuttuk. Tabii ki de yine çok heyecanlıydık. Servise geldiğimizde 7 yaşındaki Eren ışık saçan gözleriyle bizi izliyordu. Biz de hemen yanına koşuverdik ve oyun oynamaya başladık. Eren çok uyumlu ve oyunları seven bir çocuktu. Bize Jenga ile başlamak istediğini söyledi ve çok yetenekliydi. Birlikte Jenga, Uno, Satranç ve Buz Tuzağı gibi oyunlar oynadık. Eren oyun oynarken çok mutlu ve heyecanlıydı. Oyunlarımızdan zevk aldığını bize hissettirdi. Ziyaretimizin sonlarına gelirken Eren’e bizden istediğinde çok mutlu olacağı bir dilek dilemesini istedik ve o da bizden “Fenerbahçe Forması” istedi.

Siz de Eren’in dileğini gerçekleştirip sevincine ortak olmak ister misiniz?

Tatil günlerimiz devam ederken miniğimiz Eren’in hediyesinin geldiğini öğrendik. Mutlulukla ailesini arayıp bu güzel haberi verdik ve nerede olduklarını öğrendik. Eren taburcu olmuştu, biz de hediyesini evine kargoladık. Aileden gelen fotoğrafla hediyenin Eren’e ulaştığını ve çok yakıştığını gördük. Eren’in mutluluğuna katkı sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: