BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Asiye Esila - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

1 1

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Hematoloji servisinde güzeller güzeli prensesimiz Asiye ile tanıştık. 6 yaşındaki Asiye Jenga oynamayı çok sevdiğini söyleyince hemen oynamaya başladık ve bu oyunda ne kadar usta olduğunu görmüş olduk. "Bil Bakalim Kim", Yapboz gibi oyunları oynarken miniğimizin resim yapmayı çok sevdiğini ve büyüyünce resim öğretmeni olmak istediğini öğrendik. Sohbetimiz esnasında Asiye'nin Slime oynamayı çok sevdiğini öğrendik. Miniğimizin bizden isteği ise "Play Doh Slime Üçlü Hamur". Siz de çocuğumuzun dileğini gerçekleştirmek, yüzündeki tatlı gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz? :)


Bugün Asiye'nin tekrardan hastanemize geldiğini duyunca hediyemizi vermek için hemen yola koyulduk. Hediye paketlerini görünce heyecanla elimizden aldı ve açmaya başladı. Slime'ları görünce çok sevindi ve hemen oynamaya başladı. Dileğini gerçekleştirip bir çocuğun daha mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: