BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Alparslan - Bezmialem Tıp Fakültesi

1 1

Bezmialem Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir salı gününde dersimiz biter bitmez soluğu Onkoloji servisimizde tedavi gören Alparslan'ın yanında aldık. 4 yaşına yakında girecek olan Alparslan, Nöroblastom (Bir çeşit sinir sistemi kanseri) tanısıyla bir süredir hastanemizde tedavi görüyor. Odasına girdiğimiz andan itibaren neşesi ve güzel enerjisiyle bize hiç yabancılık çektirmedi. Önce boyama yaptık ve bu sırada en sevdiği rengin yeşil olduğunu öğrendik. Daha sonra mutfağa çok meraklı olduğunu, yemek pişirme oyunlarını çok sevdiğini öğrendik. Birlikte yemek pişirme oyunu oynarken, oyunu ne kadar ciddiye aldığını ve oynarken çok keyif aldığını farkettik. Bize çeşitli yemekler yaptı ve biz de afiyetle yedik. Bu eğlenceli ziyaretin sonunda dileğini  sorunca "Oyuncak ev" istediğini söyledi. Siz de Alparslan'ın bu dileğini gerçekleştirip güzel gülüşüne ortak olmak ister misiniz?
Alparslan’ın hediyesi elimize ulaştığında heyecanla ailesiyle iletişime geçtik ve yakın zamanda kontrol için tekrar geleceklerini öğrendik. Biz sabırsızlıkla gelecekleri günü beklerken Alparslan da hediyesi için bir an önce hastaneye gelmeyi bekliyormuş. Sonunda beklediğimiz gün geldi ve yakışıklı Alparslan’a hediyesini teslim etmek üzere hastanenin yolunu tuttuk. Bizi görünce hem çok heyecanlanan  hem de çok sevinen Alparslan, hediyeleri çok beğendiğini ve bir an önce oynamaya başlamak istediğini söyledi. Annesi, Alparslan’ın biz gelene kadar bizi beklediğini ve hediyeler için hastaneye büyük bir heyecanla geldiğini söyledi. Mutluluğu gözlerinden okunan miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: