BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf - Bahçeşehir Tıp Fakültesi

1

Bahçeşehir Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Daha önceden abisi ile tanıştığımız Yusuf'un hastanemizde olduğunu öğrendiğimizde yanına gitmek için sabırsızlandık.  Birinci ziyaretimizde bizimle çok fazla oynamak istemedi. Yılbaşı nedeniyle hastaneye gittiğimizde ise bu sefer dersimize daha çok çalışmıştık ve Yusuf'u oyun oynamaya ikna edecektik. İlk başta çekingen olan minik Yusuf biraz vakit geçtikten sonra bize alışıyor ve oyun oynamaya sohbet etmeye başlıyoruz. Yusuf 5 yaşında ve Fanconi Aplastik Anemi (Bir çeşit kan hastalığı) teşhisiyle hastanemizde tedavi görmekte. 

Oyun oynarken Yusuf'un hayat dolu enerjisine yetişemiyoruz. Oyunlar arasında hızlı hızlı geçişler yaparak onunla oynamak için getirdiğimiz tüm oyunları mutlaka en az bir defa oynadık. Yusuf bizlere Kırmızı Bisiklet istediğini söyledi. Siz de Yusuf'un dileğini gerçekleştirerek onun mutlu olmasına yardımcı olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: