BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Barış - Bahçeşehir Tıp Fakültesi

Bahçeşehir Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Barış ile 23 Nisan etkinliğimiz sırasında tanıştık, Hematoloji servisimizde Osteosarkom (bir tür kemik kanseri) tanısı ile tedavi oluyor. Başta sessiz ve çekingen olarak dursa da oyun oynamaya başladığımız zaman birlikte çok eğlendik ve ileride kepçe operatörü olmak istediğini öğrendik, hatta bu yüzden bizlere dileğinin ''Oyuncak kepçe'' olduğunu söyledi.

Onun bu isteğinin gerçekleştirilmesiyle gelecekte olmak istediği mesleği tanımasına ve miniğimizin neşesinin artmasına vesile olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: