BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zümra Muhlise - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Herkese merhaba. Bir Cuma günü 3 yaşındaki sevgili Zümra'yla buluşmak üzere hazırlandık. Zümra ,  hastanemizde Nöroblastom tanısıyla (Bir çeşit sinir sistemi kanseri) tedavi görüyor. Çok güzel ve tatlı olan Zümra'mızın oyun hamurunu ve boyama kitabını çok sevdiğini kuşlardan bilgi edindik:)  Zümra bizi görünce oldukça mutlu oldu. Biz de Zümra'yı küçücük bir şeyle bu denli mutlu edebildiğimiz için gayet mutlu olduk. Oyun hamuruyla farklı farklı şekiller oluşturup bozuyorduk. Zümra'nın heyecanı ve mutluluğu kalbimizde derin etkiler yaratıyordu. Ayrılık vaktinin geldiğini görünce üzüldük ama bu ayrılık kısa bir süre içindi. Zümra'nın ayrılırken bizden dileği cicciobello bebek oldu. Siz de Zümra'mızın dileğini gerçekleştirip heyecanına, mutluluğuna ortak olmayı ister misiniz?

Merhabalar. Zümra'nın çok istediği dileğini gerçekleştirmek için hediye odasına gittik. Hediyesini büyük bir heyecanla aldıktan sonra Zümra’nın yanına gittik. Miniğimizin bizi  elimizde hediyesi ile ilk gördüğündeki heyecan ve mutluluk bizim içimizde de coşku seline dönmüştü. Hediyeyi teslim edip güzel vakit geçirdikten sonra  minik arkadaşımızın yanından ayrıldık. Zümra'mızın dileğini gerçekleştiren gönüllümüze teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: