BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sinem Nur - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisimizde  dünya tatlısı miniğimiz Sinem Nur ile tanıştık. Sinem 3 yaşında  Wilms Tümörü (Bir çeşit böbrek tümörü ) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Kendisi bizi görünce heyecandan yatağında zıplamaya başladı, tam konuşamasa da sevincini çok güzel anlattı bize. :)  Birlikte oyun hamuru ile pastalar yaptık ve yeşil, kırmızı, mavi renkleri de öğrendik. Sinem yeşil rengi çok sevdi ve boyama kitabındaki arabayı yeşile boyayıp ben de bundan istiyorum diyerek dileğini dilemiş oldu. Siz de Sinem'in yeşil akülü araba isteğini gerçekleştirerek yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz? :)

Veee Sinem Nur'un hediyesi geldiii. Miniğimizin o anki sevincini size nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Sinem hediyeyi gördüğünde hemen oynamak istedi ve bindiğinde de arabadan inmek istemiyordu. Miniğimizi bu kadar mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: