BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şaban Emir - Akdeniz Tıp Fakültesi

1 1

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bu güzel günde aldık elimize oyunlarımızı Emir’in yanına koştuk. 8 yaşında olan miniğimiz ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde yatıyor. Odaya girdiğimizde Emir bizi çok güzel karşıladı ve bizimle oyun oynamak istediğini söyledi. İlk önce Jenga oynadık, sonra bu tahta parçalarıyla evler yaptık ve Emir’in ne kadar yaratıcı olduğunu gördük. Büyüyünce ne olduğuna karar vermemiş henüz ama bizce harika bir mimar olabilir :) Daha sonra sevimli miniğimizle yapbozu da başarıyla tamamladıktan sonra oyun hamuru oynamaya geçtik. Emir yaptığı şeylerle yine bizi büyüledi. Yılan, çocuk, çeşitli meyveler ve yiyecekler yaptık birlikte ve çok eğlendik. Sonra ise biraz boyama yaptık. Sohbetimiz sırasında Emir'in Fenerbahçeli olduğunu ve futbolu sevdiğini de öğrendik. Bize biraz kardeşlerinden de bahsetti. Emirle çok güzel vakit geçirdik ve onu çok sevdik. Bu güzel miniğimizin bizden dileğiyse mavi bir bisiklet oldu. Emir’in dileğini gerçekleştirip gözlerinde ışığa sebep olmak ister misiniz? :)

Dileğinin geldiğini duyunca çok heyecanlanan Emir’e bisikletini teslim etmeye gittik bugün. O kadar mutlu oldu ki alır almaz hastane koridorlarında tur atmaya başladı, biz de onun ne kadar iyi bisiklet sürdüğünü öğrendik :) Yeni yıla yeni bisikletiyle mutlu bir şekilde başlayan Emir, gönüllülerimize çok teşekkür ediyor. Ona bu sevinci yaşattıkları için biz de çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: