BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Osman Efe - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisinde dünya tatlısı Osman Efe ile tanıştık. Kendisi 10 yaşında ve ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. O efelerin efesi duruşu ile bizimle tanışırken hepimizin adını tek seferde öğrendi Osman Efe. Keloğlan izlemeyi seviyor, en sevdiği renk kırmızı ve tabi ki Galatasaray olmazsa olmazı. Tanışma faslından sonra Monopoly oynamaya karar verdik. Oyuna kendimizi o kadar kaptırdık ki zamanın nasıl geçtiğini fark edemedik. Neşe ile geçirdiğimiz birkaç saat odadaki herkese çok iyi geldi. Ayrıca belirtmek isteriz ki Osman Efe'ye çok daha iyi gelebilecek bir şey var: Yüreğindeki o kocaman Galatasaray sevgisi ile dilediği sarı kırmızı bir bisiklet. Osman Efe için büyük anlamlara gelen bu dileği gerçekleştirmek ister misiniz? :)

Geçen gün Osman Efe'yi hediyesiyle birlikte ziyaret etmiştik fakat minik arkadaşımız uyuduğu için rahatsız etmek istemedik, hediyesini başucuna bıraktık. Daha sonraki ziyaretlerimizde gözünün parıltısı hâla sönmemişti. İçten gülümsemesini eksik etmiyordu bizlerden. Osman Efe'nin, gönüllüsüne teşekkürleri var. Tabi bizim de... Osman Efe'nin tekrar sağlıklı günlerine kavuşup bisikletin üstünde poz vereceği günlerde görüşmek dileğiyle... İyilikle kalın.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: