BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Halil İbrahim - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

4 Ekim'de Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde yakışıklı ve oldukça güçlü Halil İbrahim'le tanıştık. Halil İbrahim 9 yaşında. Beraber boyama yaptık. Salonda hep beraber Jenga oynadık. Hep Halil İbrahim kazandı ve onun sevinci sayesinde biz de mutlu olduk. Vakit onunla çok eğlenceli geçiyordu. Sohbet arasında bir dilek hakkın olsa ne istersin diye sorduk ve cevabı uzaktan kumandalı helikopter isterdim oldu. Halil'in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?


Halil İbrahim'in hediyesini büyük bir sevinçle alıp teslim etmek için odasına gittik. Odaya girdiğimizde Halil İbrahim bizi heyecanlı bir şekilde karşıladı.  Onunla helikopteri uçurduk, gülüp eğlendik. Gönüllümüze bu dileği gerçekleştirdiği için teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: