BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdülkerim - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 16 yaşında olan Abdülkerim ile tanışmak için hastanemizin yolunu tuttuk. Onunla tanışacağımız için çok heyecanlıydık. Yanımıza beraber eğlenebileceğimizi düşündüğümüz oyunlar aldık. Abdülkerim hastanemizin Onkoloji servisinde Akut Lenfoblastik Lösemi (bir çeşit kemik iliği kanseri) tanısıyla kalmakta. Odasına girdiğimizde canının sıkılmış olduğunu fark ettik. Onunla vakit geçirmek istediğimizi söylediğimizde yüzünde bir gülümseme belirdi. :) Bize Jenga oyununda usta olduğunu söylediğinde kazanacağının garantisini almıştık. :) Oyun sırasında bize Mersin'deki hayatından bahsetti. Okulunu,arkadaşlarını,kardeşlerini anlattı. Ayrıca Fenerbahçeli olduğundan da bahsetti. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda ise 'inşaat mühendisi' cevabını aldık. Bu dileğini gerçekleştireceğinden emindik. Bir başka dileğini de biz gerçekleştirmek istiyorduk. Dileğinin ne olduğunu sorduğumuzda biraz düşündükten sonra 'İmzalı Orijinal Fenerbahçe Forması' cevabını verdi. Abdülkerim'in dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Abdülkerim'in hediyesinin yolda olduğunun haberini aldığımızda çok heyecanlandık.Hediye geldiğinde  ilk fırsatta yanına gidip teslim ettik. Gittiğimizde biraz yorgundu ama  çok mutlu oldu, teşekkür etti. Biz de bu güzel hediye için gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: