BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zafer - Adnan Menderes Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

İsmi Zafer Çelik. Çok akıllı ve yaratıcı bir çocuk, öyle ki yapbozu yardımım olmadan kendi hemen yapıverdi. Boyama kitabında ise yumurtalar siyah yapmayı seçti,  daha güzel oluyormuş. Ayrıca çimlerin yeşil olduğunu biliyor ama kahverengi yapmayı tercih etti,  çünkü kırmızı geyik ile daha uyumlu olmuş. Geldiğimizde hastaneden biraz sıkılmıştı ama Look! Look!  oynarken tam 17 canavarı benden hızlı buldu, birkaç beşlik aldım ondan. Güler yüzü hiç eksik olmadı ve ayrılmadan bizden farklı renkli boyama kalemleri istedi.Miniğimizin dileğini karşılamak ister misiniz?

Zafer hediyeyi aldığında çok sevindi. Sevinci yüzünden okunuyordu,  eve gidip bir an önce sulu boya yapmak istedi. Bir sürü teşekkür gönderiyor :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: