BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yaşariye - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin onkoloji bölümünde yatmakta olan Yaşariye ile tanıştık. Yaşariye beyin malign neoplazma (beyin tümörü) sebebiyle hastanemizde tedavi görmekte. 13 yaşındaki minik arkadaşımızla birlikte boyamalar yaptık. Daha sonra monopoly oynadık. Utangaç olan dostumuzun oyun ilerledikçe açıldığını ve bizimle daha rahat iletişim kurduğunu hissettik. Daha sonra oyuncak bebeklerle oynadık bebeklerin saçlarını ördük ve süsledik. Dileğini sorduğumuzda ise hiç tereddüt etmeden Monopoly istediğini söyledi. Arkadaşımızın bu dileğini gerçekleştirmeye ne dersiniz? 

Yaşariye hediyesine kavuştu. Çok mutlu oldu, hediyesini açarken sevinci belli oluyordu :D. Onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz :D. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: