BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Umutcan - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Lösemi haftası etkinlikleri için gittiğimiz pediatri servisinde biricik Umutcanımız ile tanıştık. 12 yaşındaki Umutcan hemofili-A hastalığı nedeniyle hastanemizde misafir bulunmaktadır. İlk başta biraz çekingen olan Umutcanın onunla boyama yapmaya başladıkça bize kanının ısındığını hissettik. Boyamamızı bitirdikten sonra Umutcan ile balon oynamaya başladık. 3 tane balonla oynamamıza rağmen Umutcanın bütün balonları havada tutabilmesi bize onun ne kadar becerikli bir çocuk olduğunu gösterdi. Bu arada da güvercinleri sevdiğini, büyüyünce doktor olmak istediğini ve en sevdiği rengin de sarı olduğunu öğrendik. Umutcanımızın dileği de uzaktan kumandalı bir arabaymış. Minik Umutcanımızın mutluluğunda siz de pay sahibi olmak ister misiniz?

Sevgili Umutcanımızın hediyesinin geldiğini duyunca hemen miniğimizin yanına gittik. Ona hediyesinin geldiğini söylediğimizde heyecanla hediyeyi açmaya başladı ve hediyesini gördüğünde de çok mutlu oldu. Umutcanın bu dileğini gerçekleştirip onu böyle mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: