BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Türker - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Miniğimiz Türker’le tanışmak için odasına gidiyoruz. Türker henüz 2 yaşında ve fakültemizin hastanesinde nöroblastom (bir çeşit sinir sistemi kanseri) tanısıyla tedavi görmekte. Biz girdiğimiz zaman uyuyordu. Uyandırmaya kıyamayıp uyanmasını bekledik. Uyandığında bizi tanımadığından olsa gerek yüzünde tatlı bir şaşkınlık ifadesi oluştu. Başlarda biraz utangaç davransa da onunla oyunlar oynadıkça bize karşı ısınmaya başladı. İlk başlarda onun gösterdiği oyuncaklarla oynadık. Araba yarışı yapıp uçak uçurduk. Oynarken yüzünde oluşan mutluluk paha biçilemezdi. Çok eğlenceli vakit geçirdik birlikte. Boyama yaptık sonrasında dart oynadık. Bu sırada fark ettiğimiz şeyse en sevdiği rengin kırmızı olması ve tabi en sevdiği oyuncağın araba olmasıydı. Ziyaretimizin sonlarına doğru miniğimize ‘Seni en çok ne mutlu eder?’ diye sorduk. Onun cevabı ise beklediğimiz gibi kırmızı uzaktan kumandalı araba oldu. Türker’in bu isteğini gerçekleştirerek onu daha da mutlu etmek ister misiniz?

Miniğimiz Türker'in hediyesini teslim ettik. Mutluluktan gözlerinin içi parladı. Onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: